Category: Bez kategorii

I Tydzień Adwentu

Rozpoczęliśmy Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Zapraszamy na czuwanie adwentowe poprzez udział w Roratach o godz. 6.00. Pół godziny wcześniej przed Roratami zapraszamy do wspólnej modlitwy śpiewem Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP w intencji wynagradzającej za bluźnierstwa przeciwko Matce Bożej i za grzechy przeciwko życiu. W tym roku, z racji pandemii koronawirusa, zachęcamy dzieci do …

Kontynuuj czytanie

Święcenia Diakonatu

W najbliższą sobotę 28.11.2020 o godz. 10.00 odbędą się w katedrze Święcenia Diakonatu pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Piotra Turzyńskiego.

34 tydzień zwykły

Modlitwa za zmarłych prawników

Msza św. i nabożeństwo odbędą się w piątek 20 listopada w radomskiej katedrze. Ksiądz dr Grzegorz Zieliński, diecezjalny duszpasterz, zaprasza do modlitwy za zmarłych prawników. – Listopad jest miesiącem szczególnej, duchowej i modlitewnej więzi z naszymi bliskimi zmarłymi oraz modlitwy w ich intencji. Wspólnota Prawników im. św. Jana Pawła II zaprasza wszystkich członków, prawników i …

Kontynuuj czytanie

Pamiętaj o Tych co odeszli….

Listopad to miesiąc szczególnej, duchowej więzi ze zmarłymi oraz modlitwy w ich intencji. Będzie to czas, kiedy polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych w modlitwie wypominkowej Kościoła. Jeszcze do końca miesiąca możemy zamawiać wypominki roczne, które są odczytywane każdej niedzieli przed mszą świętą o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.30; 12.30 i 18.00.

Rocznica odzyskania niepodległości

Świętujemy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze święte w katedrze w tym dniu o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.30; 11.00 – za Ojczyznę i 18.00.

Uroczystość odpustowa Opieki NMP