Category: Bez kategorii

II Niedziela Adwentu

Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci oraz kandydatów do bierzmowania na wspólne czuwanie adwentowe poprzez udział w Roratach. Roraty dla dzieci w dni powszednie Adwentu są o godz. 18.oo  a dla dorosłych o 6.oo.

Zbiórka na świąteczną pomoc

Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej Parafialny Zespół Caritas organizuje zbiórkę do puszek na świąteczną pomoc dla rodzin potrzebujących z naszej parafii. Zwracamy się też z serdeczną prośbą do właścicieli hurtowni czy sklepów spożywczych; jeśli ktoś z Państwa chciałby przekazać jakieś produkty na pomoc rodzinom to prosimy o kontakt w zakrystii.

Przygotowanie do Bierzmowania

W tym tygodniu odbędą się kolejne spotkania w grupach dla kandydatów do Bierzmowania. W poniedziałek 9 grudnia o godz.15.oo, 16.oo i 17.oo, zaś w środę 11 grudnia o 16.oo i 17.oo.

Podziękowanie za wsparcie

Serdecznie dziękujemy za życzliwość Ks. Proboszczowi, Kapłanom radomskiej Katedry oraz wszystkim ofiarodawcom, którzy 24 XI 2019 r. podczas niedzielnych Mszy Św. w parafii Opieki NMP w Radomiu złożyli ofiary na rzecz budowy Domu Mocarzy, czyli domu opieki dla dorosłych osób niepełnosprawnych w Mocarzewie, przy Zespole Szkół Specjalnych, które prowadzą Siostry Zmartwychwstanki. Za naszych ofiarodawców odprawione …

Kontynuuj czytanie

Przygotowanie do I Komunii Św.

W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej, na Mszy św. o godz. 11:00 będzie miało miejsce poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Przypominamy, że rodzice kupują medaliki z Matką Bożą dla swoich dzieci we własnym zakresie.

Zapraszamy na Film

Nasza parafia organizuje w sobotę 30 listopada o godz. 15.oo wyjście do kina na film „Nieplanowane”. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej USA, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze. „Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz „Nieplanowane” – tak o tym …

Kontynuuj czytanie

Spotkanie kandydatów do Bierzmowania

W tym tygodniu odbędą się kolejne spotkania w grupach dla kandydatów do Bierzmowania. W poniedziałek (25 listopada) o godz.15.oo, 16.oo i 17.oo, a w środę (27 listopada) o 16.oo i 17.oo.