Category: Bez kategorii

Duchowe pielgrzymowanie

Ze względu na panującą epidemię nie wyruszyła w tym roku na trasę nasza katedralna grupa 9. Zapraszamy pielgrzymów jasnogórskich do wzięcia udziału w duchowym pielgrzymowaniu na Jasną Górę. Każdego dnia zapraszamy do katedry na godz. 20.30 na wieczorne spotkanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.

Porządek wakacyjny w Katedrze

Wakacyjny porządek odprawiania mszy świętych w Katedrze Radomskiej. W dni powszednie msze święte będą odprawiane o godz. 6.00, 6.30, 7.00 i po południu o 18.00. W niedziele wakacyjne nie ma mszy świętej o godz. 13.30 Chrzty będą na mszy świętej o godz. 11.00.

XVIII Niedziela Zwykła

Rocznica Powstania Warszawskiego

Dar Arcybiskupa dla Katedry

Monstrancję w kształcie figury Maryi przekazał w darze dla radomskiej katedry metropolita częstochowski abp Wacław Depo.  Uroczystość przekazania daru odbyła się w niedzielę, 12 lipca 2020 roku podczas liturgii. Proboszcz radomskiej katedry ks. Krzysztof Ćwiek dziękując za przekazaną monstrancję wyraził pragnienie, by radomska świątynia stała się miejscem adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy o pokój w …

Kontynuuj czytanie

Uroczystość I Komunii Świętej

W niedzielę 28 czerwca podczas mszy świętej o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się pierwsza tura uroczystości I Komunii Świętej dzieci z klas III. Serdecznie prosimy, by w miarę możliwości pozostawić świątynię dla dzieci i ich rodzin a skorzystać z innych godzin Mszy Świętych. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców w sobotę o …

Kontynuuj czytanie

Sakrament Bierzmowania

W niedzielę 28 czerwca na Mszy św. o godzinie 16.00, Ks. Bp Henryk Tomasik udzieli Sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży z klas ósmych naszej parafii. Kandydatów do Bierzmowania, ich świadków, rodziców i bliskich zapraszamy na spowiedź w piątek o godz.17.oo.  Również w piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się próba liturgiczna dla wszystkich bierzmowanych.