Category: Bez kategorii

Uroczystość I Komunii – 20.09.2020

Pielgrzymka do Lichenia

Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Lichenia 10 października (sobota) wyjazd godz. 5.00, zapisy w kancelarii parafialnej, zapraszamy serdecznie.

Uroczyste zakończenie Synodu

Uroczyste zakończenie II Synodu Diecezjalnego, odbyło się w katedrze radomskiej w sobotę 19 września o godzinie 11.00. Uroczystej Mszy Świętej koncelebrowanej przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski. Radosław Mizera/Radio Plus Radom

Rocznica śmierci o. Czumy

Z okazji pierwszej rocznicy śmierci ojca Huberta Czumy, w czwartek, 17 września w radomskiej katedrze sprawowana będzie Msza św. w jego intencji. Mszy o godz. 18.00 będzie przewodniczył biskup radomski Henryk Tomasik.

Przygotowanie do Bierzmowania

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 wznawiamy przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy na Eucharystię młodzież klas ósmych wraz z rodzicami.

XXIV Niedziela Zwykła

Pielgrzymka do Błotnicy

W przyszłą niedzielę 6 września wyruszy z katedry Radomskiej coroczna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Błotnicy. Wyjście z placu przed Katedrą o godz. 6.00. Zapisy w dniu wyjścia. Jest możliwość powrotu autokarem.