Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE         

                       XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  22 września 2019 r.                                                 

  1. Dziś po mszach świętych w godzinach od 6.oo do 15.oo zorganizowany jest przed katedrą kiermasz książek. Wszystkie publikacje są oferowane z 50% rabatem od ceny detalicznej. Jest to wspaniała okazja, żeby zakupić książki, audiobooki, albumy i filmy w atrakcyjnej cenie.
  1. Informujemy, że w dniu 19 września 2019 r. zmarł O. Hubert Czuma – przez długie lata pracujący w Radomiu we wspólnocie OO. Jezuitów. Uroczystości pogrzebowe odbędą jutro – 23 września o godz. 12.00 w radomskiej katedrze. Po Mszy św. odprowadzenie ciała na cmentarz na Firleju.

 

  1. W dniu jutrzejszym na mszy świętej o godz. 18.oo będziemy modlić się w intencji ks. Tomasza Orłowskiego, który w dniu dzisiejszym obchodzi dzień swoich imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ks. Tomasza.
  1. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych życiem duchowym na spotkania, na których będziemy omawiać poszczególne elementy życia wewnętrznego w oparciu o dzieła mistyków. Spotkania będą się odbywać w każdy wtorek o godz. 18.oo w sali konferencyjnej na I piętrze (wejście od ul. Mickiewicza).
  1. W najbliższy czwartek 26 września po mszy świętej wieczorowej spotkanie Apostolatu Margaretka w Sali na plebanii.
  1. Grupa Ojca Pio przy naszej parafii organizuje pielgrzymkę na nocne czuwanie do Częstochowy w dniach 28-29.09. Wyjazd w sobotę przed południem a powrót w niedzielę w godzinach porannych.
  1. Zapraszamy wszystkich, którzy należą do Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej na XII Pielgrzymkę do sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole w sobotę 5 października. Zapisy w kancelarii parafialnej.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecając tygodnik „Gość Niedzielny” a wszystkim tym, którzy w tym tygodniu złożyli ofiary na Katedrę czy na obiady dla dzieci składamy serdeczne Bóg zapłać!