Ogłoszenia

                                 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE         

                          XXIV  niedziela zwykła  17 września 2017 r.                                                   

 

  1. W ramach niedzielnych nabożeństw dziś o godz. 17.3o litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

  1. W tym tygodniu, w poniedziałek i czwartek o godz.16.3o salce parafialnej, odbędą się pierwsze spotkania formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

 

  1. Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 18.oo do Sali konferencyjnej na „Spotkania z duchowością”. Tematyka tegorocznych spotkań związana jest z duchowością karmelitańską.

 

  1. W piątek 22 września ks. Tomasz Orłowski obchodzi swoje imieniny. Zapraszamy na Mszę świętą o godz.18.oo w czasie której będziemy się modlić w jego intencji.

 

  1. Wszystkich pragnących swoim śpiewem chwalić Pana zapraszamy do chórów. Próby dla Katedralnego Chóru Cecyliańskiego w czwartki o godz. 17.oo a dla Kameralnego we wtorki i czwartki o godz. 19.oo. Liczymy bardzo na każdy nowy głos!

 

  1. Nasza parafia organizuje jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu w sobotę 7 października. Zapisy w kancelarii parafialnej, zapraszamy serdecznie.

 

  1. Grupa Modlitwy św. O. Pio zaprasza na ogólnopolskie czuwanie modlitewne na Przeprośnej Górce połączone z nocnym czuwaniem w kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej w Częstochowie. Wyjazd w sobotę 23 września o godz. 9.oo a powrót w niedzielę przed południem. Zapisy do środy w kancelarii parafialnej.

 

  1. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej polecając „Gość Niedzielny” z naszym diecezjalnym dodatkiem oraz serdecznie dziękujemy za każde materialne wsparcie okazywanej naszej Katedrze, szczególnie dziękujemy za ofiary na obiady dla dzieci. Dzięki tym ofiarom duża grupa dzieci ze Szk. Podstawowej ma codzienny ciepły posiłek. Bóg zapłać!