Ogłoszenia

                                 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE         

             III Niedziela  zwykła 26 stycznia 2020r.                                                   

 

  1. Dzisiejszej niedzieli zapraszamy do katedry na koncert noworoczny Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Grandioso” pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego. Koncert odbędzie się o godz. 17.oo.

  1. Za tydzień w niedzielę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest ono dorocznym świętem osób konsekrowanych. Zapraszamy wszystkie osoby konsekrowane z terenu naszej wspólnoty parafialnej na mszę świętą o godz. 11.oo w czasie której będziemy modlić się w ich intencji dziękując Bogu za ich powołanie i posługiwanie w naszej wspólnocie. Na każdej mszy świętej poświęcenie świec. Taca tej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

  1. W niedzielę 2 lutego na Mszy św.  o godz. 9.30 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży klas ósmych przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania a na mszę św. o godz. 11:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Podczas tej Mszy św. będą poświęcone książeczki do nabożeństwa dla tych dzieci.

  1. Rycerze Kolumba zapraszają za tydzień, w niedzielę na „Męski Różaniec”. Modlitwa rozpocznie się mszą świętą o godz. 15.oo w kościele św. Rafała Kalinowskiego na Ustroniu.

  1. Nasza parafia w trakcie ferii zimowych organizuje wycieczkę dla dzieci z klas III-VI. Chętnych zapraszamy do zapisywania się dziś i w najbliższym tygodniu u s. Anny Marii i ks. Tomasza.

  1. W dniu wczorajszym zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską w naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za ten czas odwiedzin w domach naszych parafian, za chwile wspólnej modlitwy oraz dzielenia się radościami i trudnościami dnia codziennego. Dziękujemy też bardzo za każdą ofiarę złożoną przy tej okazji na potrzeby naszej parafii. Ofiary te w większości przeznaczamy na spłatę naszego kredytu z tytułu remontu katedry. Zostaje nam jeszcze 3 lata takich spłat. Jeśli ktoś był nieobecny w domu (z różnych przyczyn), a ma życzenie wizyty duszpasterskiej, może umówić się na kolędę dodatkową, która będzie jutro od godz. 16.oo.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej polecając tygodnik „Gość Niedzielny” a wszystkim ofiarodawcom minionego tygodnia składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na potrzeby katedry i na obiady dla dzieci. Bóg zapłać!