Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE         

                            XVIII Niedziela  zwykła  02 sierpnia  2020 r.                                                   

 

  1. Dzisiejszej niedzieli zapraszamy wszystkich mężczyzn do „Męskiego różańca” w Radomiu. Modlitwa rozpocznie się w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Miłej mszą św. o godz.15.00.

 

  1. Dziś o godz. 17.30 niedzielne nabożeństwo.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W I piątek spowiedź podczas mszy świętych i po południu od godz.16.30.

 

  1. W czwartek 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte o godz. 6.00; 7.00; 8.00 i po południu o 18.00. Tego dnia tradycyjnie wyrusza na trasę Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę. Ze względu na panującą epidemię nie wyruszy w tym roku na trasę nasza katedralna grupa nr. 9. Zapraszamy pielgrzymów jasnogórskich do wzięcia udziału w duchowym pielgrzymowaniu na Jasną Górę. Każdego dnia duchowych pielgrzymów zapraszamy do katedry na godz. 20.30 na wieczorne spotkanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.

 

  1. W tym roku nie odbędzie się również nasza autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę, która tradycyjnie była w końcowych dniach sierpnia.

 

  1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej rozprowadzanej przy naszej katedrze, szczególnie polecając tygodnik „Gość Niedzielny” z naszym diecezjalnym dodatkiem a wszystkim tym, którzy wspierają materialnie naszą parafię katedralną składamy serdeczne podziękowanie i zawierzamy ich Maryi – Katedralnej Opiekunce.