Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  

III Niedziela Wielkanocy 18 kwietnia 2021 r.

  1. Zapraszamy na niedzielne nabożeństwo o godz. 17.30 w czasie którego będziemy się modlić o dobre przygotowanie parafii do obchodów 100-lecia jej powstania.

 

2. W minionym tygodniu zmarła p. Danuta Kamińska – mama ks. Rafała. Składając ks. Rafałowi wyrazy współczucia jako wspólnota parafialna pragniemy modlić się za śp. Danutę w dniu jutrzejszym na mszy świętej o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

3. W piątek zapraszamy Grupę Modlitwy św. Ojca Pio na comiesięczne nabożeństwo o godz. 17.30 do kaplicy adoracji.

 

4. Przyszła niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Nasza parafia tego dnia kończy diecezjalną sztafetę szczególnej troski modlitewnej w intencji powołań. Niech nasza ufność w moc łaski Boga i gorliwa modlitwa przyczynią się do obfitych owoców tego tygodnia.

 

5. Niedziela 25 kwietnia to również dzień imienin Pasterza Diecezji, ks. Biskupa Marka Solarczyka. Na mszy świętej o godz. 12.30 jako katedralna wspólnota parafialna pragniemy modlić się w jego intencji.

 

  1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej polecając szczególnie tygodnik „Gość Niedzielny” a wszystkim tym, którzy w ostatnich dniach złożyli ofiary na potrzeby katedry składamy serdeczne Bóg zapłać!