Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego28 maja2023 r.

1.Zapraszamy do udziału w XI Radomskim Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się dziś Mszą świętą o godz. 15.00 w radomskiej Farze. Po kolorowym przemarszu przez główne ulice miasta, odbędzie się festyn rodzinny przed Urzędem Miejskim.

2.Jutro obchodzimy święto Maryi Matki Kościoła, w środę Nawiedzenia NMP a w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze święte w te dni wg. porządku zwykłego w ciągu roku.

3.W najbliższą środę na godz. 16.00 zapraszamy do Sali parafialnej Grupę Modlitwy św. Ojca Pio na comiesięczne spotkanie formacyjne.

4.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź dla odprawiających I piątki podczas Mszy świętych i w piątek od godz.16.30.

5.Od 1 czerwca nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego codziennie o godz. 17.30.

6.Zapraszamy młodzież klas ósmych, szkół średnich i studentów do udziału w Seminaryjnym Dniu Młodych, w sobotę 3 czerwca, w godzinach od 10.30 do 21.00. W programie między innymi: konferencja, modlitwa, wspólna Eucharystia, integracja, grill i uwielbienie.

7.Dnia 4 czerwca przypada 32. rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Radomiu. Chcemy podziękować Panu Bogu za osobę naszego Świętego Rodaka, Jego pobyt wśród nas i wspomnieć dziedzictwo, jakie nam zostawił. Z tej racji sprawowana będzie Msza Święta w Radomskiej Katedrze, 4 czerwca o godz.18.00.

8.Parafia katedralna organizuje wyjazd na czuwanie modlitewne z Ojcem Pio w krakowskich Łagiewnikach. Wyjazd 17 czerwca. Zapisy w kancelarii.

9.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej polecając tygodnik „Gość Niedzielny” a wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!