Category: Bez kategorii

Rekolekcje dla młodzieży

Rekolekcje dla szkół podstawowych

I Rocznica śmierci Biskupa Adama

Czcigodni Księża,Drogie Osoby Życia Konsekrowanego,Drodzy Siostry i Bracia,      W dniu 13 marca wspominamy pierwszą rocznicę śmierci śp. Księdza Biskupa Adama Odzimka. Serdecznie zapraszam na Mszę Świętą za śp. Księdza Biskupa. Msza Święta będzie celebrowana w kościele katedralnym w Radomiu, w niedzielę, 12 marca, o godzinie 20.00. Wasz Biskup Marek

II Tydzień Wielkiego Postu

Przygotowanie do Bierzmowania

W tym tygodniu, w poszczególnych grupach, w salce parafialnej, odbędą się kolejne spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, a w niedzielę za tydzień, na Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla wszystkich kandydatów i ich rodziców.

Zapraszamy na film

Parafia katedralna organizuje wyjście do kina Helios na film pt. „Opiekun”. Przedstawia on historię dziennikarza, który dostaje polecenie, by zająć się współczesnymi historiami ludzi, w których życie w cudowny sposób wkroczył św. Józef. Seans odbędzie się w sobotę 18 marca o godzinie 10.00. Koszt 15 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Serdecznie zapraszamy.

Uroczystość Św. Kazimierza

W sobotę 4 marca, obchodzimy doroczną uroczystość św. Kazimierza Królewicza, patrona naszej Diecezji i miasta Radomia. Centralna Msza święta odpustowa celebrowana przez ks. Biskupa Marka Solarczyka o godz. 12.00 w kościele św. Kazimierza na Zamłyniu.