Category: Bez kategorii

Nabożeństwa Różańcowe

Rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą każdego dnia października o godz. 17.15. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy na różańcu. Szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, jak również członków poszczególnych ruchów czy grup duszpasterskich naszej parafii.

Spotkanie Rodziny Różańcowej

Zapraszamy wszystkich, którzy należą do Rodziny Różańcowej z naszej parafii na pielgrzymkę do sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole, w sobotę 7 października. Jest to to zarazem spotkanie formacyjne dla KŻR, które nakreśla program duchowy na kolejny rok pracy. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Zapraszamy na Apel Młodych

Po trzyletniej przerwie związanej z pandemią, powraca szczególne wydarzenie dla młodzieży naszej diecezji jakim jest APEL MŁODYCH. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 30 września, w centrum Radomia na Placu Corazziego. Rozpoczęcie godz. 18.00.

Przygotowanie do Bierzmowania

W poniedziałek 18 IX) rozpoczynamy przygotowania do Bierzmowania dla młodzieży klas ósmych z naszej parafii. O godz.17.30 zapraszamy kandydatów na nabożeństwo do św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży, a o 18.00 na Eucharystię. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami. We wtorek i czwartek o 16.30 odbędą się spotkania formacyjne dla młodzieży w …

Kontynuuj czytanie

Tydzień Wychowania

Beatyfikacja Rodziny Ulmów

Zaproszenie do grup parafialnych

Serdecznie zapraszamy dziewczynki ze szkół podstawowych do zaangażowania się w scholę parafialną. Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00 w sali na plebanii, a śpiew na Mszy Świętej w każdą niedzielę o godz. 11.00. W sobotę 9 września zapraszamy wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów na spotkanie o godz. 11.00 w sali na …

Kontynuuj czytanie