Category: Bez kategorii

Zapraszamy na pielgrzymkę

Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Warszawy – szlakiem nowych błogosławionych. W programie: Świątynia Opatrzności Bożej i muzeum Bł. Prymasa Wyszyńskiego, Krakowskie Przedmieście, grób Kardynała Wyszyńskiego i Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Bł. Róży Czackiej w Laskach. Wyjazd 16 października (sobota), zapisy w kancelarii parafialnej, zapraszamy serdecznie.

XI Tydzień Wychowania

Dziękczynienie za Beatyfikację

Przygotowanie do I Komunii Świętej

  Serdecznie zapraszamy Rodziców klas III szkół podstawowych rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Świętej swoich dzieci, na spotkanie organizacyjne do katedry w najbliższy czwartek na godz. 19.00.

Beatyfikacja Kardynała Wyszyńskiego

W niedzielę 12 września odbędzie się Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej Świątynia Opatrzności Bożej godz. 12.00

Przygotowanie do Bierzmowania

W przyszła niedzielę 12 września na Mszę św. o godz. 9.30 zapraszamy młodzież klas ósmych, zamieszkałych na terenie naszej parafii katedralnej, która pragnie wziąć udział w przygotowaniach do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy świętej krótkie spotkanie z rodzicami kandydatów. 

Spotkanie Oazy Rodzin

W najbliższą sobotę 11 września Mszą świętą o godz. 19.00 w katedrze rozpoczynamy rok formacyjny Domowego Kościoła rejonu Radom – Południe. Zapraszamy członków Ruchu oraz wszystkie małżeństwa pragnące formować się w Oazie Rodzin.